Hurdacı

Hurdacı, kelime anlamı hurda alım satımı yapan kişi ya da firmadır. Bir hurdacı metal hurda, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, bakır hurda, krom hurda, sac hurda gibi atıkları geri dönüşüme kazandırır.

Gürçınar Hurdacı olarak her türlü hurdanıza talibiz. Hurdalarınız değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin her türlü hurda alımı yapıyoruz. Hurda satmak için bizi arayıp hurda fiyatı alabilirsiniz. Hurda fiyatları için en uygun fiyatı Gürçınar Hurdacı olarak garanti ediyoruz.

Hurdacı, hurdayı artı değer olarak ekonomiye kazandırırken aynı zamanda çevresel atıkların da önüne geçer. Doğa dostu ve temiz çevre anlamında hurda geri dönüşümle ekonomiye tekrar kazandırıldığında hem ülke ekonomisine artı değer kazandırır hem de hurdalar çevreyi kirletmez, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmış oluruz. Gürçınar Hurdacı bu bilinçle ve bu misyonla hareket eder. Mottomuz ise; Başka Dünya Yok!

Yılların deneyi ile, neredeyse çeyrek asırlık bir hurdacı olarak hurda fiyatlarını belirlerken ekspertiz yapıyoruz. İstanbul hurdacı, hurda alımı yaparken hurda miktarına bağlı olarak, yol, zaman, vinç, kamyon ve işçilerimizle hurda nakliyesi yapmadan önce hurda fiyatı veriyoruz. Hurda fiyatları hurdacı ekspertizle verilir. Firmamızdan bir yetkili sahaya giderek hurdayı inceler, tartar ve şirketimiz ile hurda arasındaki mesafe, hurdanın tonajı, temizliği, yükleme boşaltma işlemleri sırasında geçecek emek, zaman, mazot gibi faktörler hurda ücretini belirler.

Sanayi atığı olarak ortaya çıkan hurda parçaların değeri daha yüksektir. Hurda fiyatları belirlenirken bu gibi pek çok konu değerlendirilir ama yine de Gürçınar Hurdacı, değerine hurda alımı yapıyor. Demir hurda satmadan önce en yakın hurdacı nerede bakın, en dürüst ve en güvenilir hurdacı olarak en iyi demir hurda fiyatları veriyoruz.

Hurdacı sayesinde metal hurda, demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, bakır hurda, krom hurda, sac hurda gibi malzemeler satın alındıktan sonra eritilip yeniden ham madde olarak kullanılabilir.

Bir hurdacı aynı zamanda çevreyi temiz tutar. Hurdacı, ülke ekonomisine katkı sağlar. Hurdacıya hurdalarını satan kişi veya kurumlar hurdalardan gelir elde eder.

Hurdacı, sanayi devriminden sonra ortaya çıkmış bir kavramdır. Kentsel hayatın artmaya başladığı dönemlerde yüksek miktarlarda üretimle birlikte tüketim de artarak hurda çıkışını artırmıştır. Bu atıkların yeniden değerlendirilmesi aşamasında hurda alım satımına aracılık eden kişiler hurdacı olarak tabir edilir.

Her türlü yüksek tonajlı hurdanıza Gürçınar Hurdacı olarak talibiz. Yerinde, değerine, nakit ödemeyle hurdalarınız hemen alınır.