Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hurda cinsine göre değişiklik gösterir. Malzemenin çeşidine göre ücreti ödenir. Hurda fiyatlarında sabit bir fiyat yoktur. Hurdacılar birliğinin öneri mahiyetinde belirttiği fiyatlar uygulansa da hurda fiyatı en çok işçilik, nakliye, yükleme, boşaltma işlemleri için harcanan ücret ile belirlenir.

Hurda fiyatları belirlenirken dikkat edilmesi gereken hususlar hurdanın temizliğidir. Üzerinde farklı elemanların olması eritme esnasında ek bir ücret ödenmesi durumunda hurdanın değerini azaltır.

Örneğin; tahta ya da plastikle kaplı bir hurda ayrıştırma işlemi sırasında ek işçilik isteyeceğinden daha az değerlidir.

Aynı şekilde hurda fiyatını belirleyen eski binaların yıkımından çıkan demirleri ele alalım, betonla kaplı hurdalar daha az değerlidir.

Sanayi atığı olarak ortaya çıkan hurda parçaların değeri daha yüksektir. Hurda fiyatları belirlenirken bu gibi pek çok konu değerlendirilir ama yine de Gürçınar Hurdacılık olarak değerine hurda alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurdalarınız alınır. En yakın hurdacı, istanbul hurda alımı Anadolu yakası Hurdacı veya Avrupa yakası Hurdacı aramalarında sıkça marka olarak karşınıza çıkarız. Bu bir tesadüf değildir. Çeyrek asırdır en çok aranan marka ve hurda fiyatları konusunda engin tecrübesi ile adından en çok bahsedilen hurdacı, Gürçınar Hurdacılık.

Hurda fiyatları, hurda miktarına da bağlıdır. Vinç, kamyon ve işçilerimizle hurda nakliyesi yapmadan önce hurda fiyatı veriyoruz. Hurda fiyatları ekspertizle verilir. Firmamızdan bir yetkili sahaya giderek hurdayı inceler, tartar ve şirketimiz ile hurda arasındaki mesafe, hurdanın tonajı, temizliği, yükleme boşaltma işlemleri sırasında geçecek emek, zaman, mazot gibi faktörler hurda ücretini belirler.

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda Alımı: Her türlü hurda değerine alınır. İlçe, bölge fark etmeksizin hurdalarınıza talibiz. 7×24 hurda satmak için bizi arayıp hurda fiyatı alabilirsiniz. İstanbul hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz. En kısa sürede istanbul hurda fiyatı için bizi arayın.

Anadolu Yakası Hurda Fiyatları

Anadolu Yakası Hurda Alımı: Her türlü hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin hurdalarınıza talibiz. 7×24 hurda satmak için bizi arayıp hurda fiyatı alabilirsiniz. Anadolu yakası hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Avrupa Yakası Hurda Fiyatları

Avrupa Yakası Hurda Alımı: Her türlü hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin hurdalarınıza talibiz. 7×24 hurda satmak için bizi arayıp hurda fiyatı alabilirsiniz. Avrupa yakası hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Demir Fiyatları

Demir Hurda Alımı: Her türlü Demir Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin demir hurdalarınıza talibiz. 7×24 demir hurda satmak için bizi arayıp demir hurda fiyatı alabilirsiniz. Demir hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır Hurda Alımı: Her türlü Bakır Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin bakır hurdalarınıza talibiz. 7×24 bakır hurda satmak için bizi arayıp bakır hurda fiyatı alabilirsiniz. Bakır hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum Hurda Alımı: Her türlü Alüminyum Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin alüminyum hurdalarınıza talibiz. 7×24 alüminyum hurda satmak için bizi arayıp alüminyum hurda fiyatı alabilirsiniz. Alüminyum hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Metal Fiyatları

Metal Hurda Alımı: Her türlü Metal Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin metal hurdalarınıza talibiz. 7×24 metal hurda satmak için bizi arayıp metal hurda fiyatı alabilirsiniz. Metal hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Alımı: Her türlü Sarı Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin sarı hurdalarınıza talibiz. 7×24 sarı hurda satmak için bizi arayıp sarı hurda fiyatı alabilirsiniz. Sarı hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Krom Fiyatları

Krom Hurda Alımı: Her türlü Krom Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin krom hurdalarınıza talibiz. 7×24 krom hurda satmak için bizi arayıp krom hurda fiyatı alabilirsiniz. Krom hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Sac Fiyatları

Krom Sac Alımı: Her türlü Sac Hurda değerine alınır. Şehir, ilçe, bölge fark etmeksizin sac hurdalarınıza talibiz. 7×24 sac hurda satmak için bizi arayıp sac hurda fiyatı alabilirsiniz. Sac hurda fiyatları için en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Hurda Alımı Çevre Dostudur

Hurda artı değer olarak ekonomiye kazandırılırsa aynı zamanda çevresel atıkların da önüne geçilir. Doğa dostu ve temiz çevre anlamında hurda geri dönüşümle ekonomiye tekrar kazandırıldığında hem ülke ekonomisine artı değer kazandırır hem de hurdalar çevreyi kirletmez, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmış oluruz.